Sadece..
200.00 TL
Yıllık
Comodo PositiveSSL
PositiveSSL sektöründe en popüler ve ucuz SSL sertifikalarından biridir. Yeni kurulan E-ticaret web siteleri için mükemmel bir seçimdir. Bu sorunsuz setifika ideal bir giriş seviyesi çözümüdür. Ayrıca bloglar ve kişisel sayfalar için de harikadır. Bir çok durumda, sertifika 15 dakika veya daha az sürede hazır olur, online kurulum desteği ve tekrar oluşturma garantisi vardır(Reissue).
$10,000 miktarına varan taraf garantisi. Belge gerektirmez. 2048 bit güçlü şifreleme. Mobil uyumlu.
1000.00 TL
Yıllık
PositiveSSL WildCard
PositiveSSL WildCard sertifikalar *.alanadi.com şeklinde sınırsız sayıda subdomain için tek bir sertifika ile güvenli iletişim ihtiyacını karşılar.
180.00 TL
Yıllık
PositiveSSL Multi-Domain
PositiveSSL Multi-Domain Sertifikası işletmeler ve web barındıran tek bir sertifika içinde 3 alan adı dahil ederek birden fazla web sitesi güvenliğini sağlamak için izin verir. Şirketler tek bir sertifika içine tüm bunların güvenli etki birleştirebilirsiniz. Secure.mydomain.com, secure.mydomain.co.uk ve secure.mydomain.net Örneğin. Bu sertifika 15 dakika içinde verilebilir ve mobil uyumludur.
Sadece..
700.00 TL
Yıllık
Comodo EV SSL
GREENBAR Yeşil Bar SSL Müşterilerinize görünür bir güvenli işaret (yeşil tarayıcı adres çubuğu) göstererek satışlarınızı bir Comodo EV SSL sertifikasıyla artırın. EV SSL sertifikalarına özel olarak, yeşil çubuk sitenizin ziyaretçilerine, hassas verilerin yüksek güvenlikli ve güvenilir bir alan tarafından iletildiğini garanti eder. EV SSL, tam iş doğrulaması sağlar ve düzenleme için 10 iş günü sürebilir.
E-ticaret, kurumsal, STK veya resmi web siteleri için ideal
Genişletilmiş Doğrulama GREENBAR
Tek Domain
Şifreleme (256 bit'e kadar)
Sadece..
1500.00 TL
Yıllık
Comodo EV Multi-Domain SSL
GREENBAR EV Multi-Domain SSL EV Çoklu Etki Alanı SSL'leri, tek bir sertifikaya sahip 3 alana veya alt alana kadar güvenliğini sağlamanıza olanak tanır. Bu sertifika, tanıdık yeşil adres çubuğunu görüntüleyerek artan satış dönüşümü sağlar. EV SSL sertifikalarına özel olarak, yeşil çubuk müşterilerinizin bilgilerini son derece güvenli bir web sitesinde yayınladığından emin olur. EV SSL'leri de tam iş doğrulaması sağlar ve düzenleme için 10 iş günü sürebilir.
E-ticaret ve kurumsal, STK veya resmi web siteleri için ideal
Genişletilmiş Doğrulama GREENBAR
3 Domain
Şifreleme (256 bit'e kadar)
Sadece..
250.00 TL
Yıllık
EssentialSSL
EssentialSSL, küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun, ucuz bir alan geçerlilik sertifikasıdır. Sertifika genellikle 15 dakika içinde verilir ve hiçbir evrak içermez. Bir EssentialSSL sertifikası ile sınırsız yeniden gönderim, mobil tarayıcı desteği ve ücretsiz bir Comodo Site Mührü alırsınız. Bu uygun fiyatlı sertifika, müşterilerin sitenize güveni oluşturan şifreleme ve doğrulama sağlar.
Kişisel web siteleri veya sosyal medya için harika
Alan Adı Doğrulama
Tek Domain
Şifreleme (256 bit'e kadar)
545.00 TL
Yıllık
EssentialSSL Wildcard
EssentialSSL Wildcard sertifikası, küçük ve orta ölçekli işletmeler için büyük bir değerdir. Joker sertifikası olduğundan, aynı alan adının sınırsız sayıda alt alanını hızlı ve kolay bir şekilde güvenceye alabilirsiniz. Örneğin, * .alanadiniz.com için yayınlanan bir EssentialSSL Wildcard sertifikası şu adreste geçerlidir
www.alanadiniz.com, güvenli alan@alanadiniz.com, mail.alanadiniz.com, vb. Bu sertifika 15 dakika içinde ve Namecheap'ın SSL çözümleri, işletmenizde müşteri güvenini oluşturan şifreleme ve doğrulama sağlar.
E-ticaret, kurumsal, STK veya resmi web siteleri için ideal
Alan Adı Doğrulama
joker
Şifreleme (256 bit'e kadar)