Sadece..
33.90 TL
Yıllık
Comodo PositiveSSL
PositiveSSL sektöründe en popüler ve ucuz SSL sertifikalarından biridir. Yeni kurulan E-ticaret web siteleri için mükemmel bir seçimdir. Bu sorunsuz setifika ideal bir giriş seviyesi çözümüdür. Ayrıca bloglar ve kişisel sayfalar için de harikadır. Bir çok durumda, sertifika 15 dakika veya daha az sürede hazır olur, online kurulum desteği ve tekrar oluşturma garantisi vardır(Reissue).
$10,000 miktarına varan taraf garantisi. Belge gerektirmez. 2048 bit güçlü şifreleme. Mobil uyumlu.
150.00 TL
Yıllık
PositiveSSL Multi-Domain
PositiveSSL Multi-Domain Sertifikası işletmeler ve web barındıran tek bir sertifika içinde 100 alan adı dahil ederek birden fazla web sitesi güvenliğini sağlamak için izin verir. Şirketler tek bir sertifika içine tüm bunların güvenli etki birleştirebilirsiniz. Secure.mydomain.com, secure.mydomain.co.uk ve secure.mydomain.net Örneğin. Bu sertifika 15 dakika içinde verilebilir ve mobil uyumludur.
344.00 TL
Yıllık
PositiveSSL WildCard
PositiveSSL WildCard sertifikalar *.alanadi.com şeklinde sınırsız sayıda subdomain için tek bir sertifika ile güvenli iletişim ihtiyacını karşılar.
Sadece..
200.00 TL
Yıllık
QuickSSL Premium
GeoTrust QuickSSL Premium kritik müşteri verileri işlemek ağır trafik, e-ticaret siteleri için uygundur. Popüler web tarayıcıları yanı sıra, QuickSSL Premium çoğu mobil ve akıllı telefon tarayıcılarını destekler. Tek domain sertifikası gibi (yani bir ortak ad) ya da multi-domain sertifika olarak (normal sertifika + SAN paket)
Bu sertifika yapılandırmaları seçtiğiniz satın alınabilir.
Sadece..
36.00 TL
Yıllık
Rapid SSL
RapidSSL, yeni, küçük ve orta ölçekli işletmeler ve sınırlı trafiğe sahip web sayfalarını korumak için ideal bir seçimdir. RapidSSL keseye uygun domain geçerliliği sertifika ve genellikle birkaç dakika içinde verilir. 128- / 256-bit şifreleme sağlar ve site mühür RapidSSL ile ücretsiz geliyor.
376.00 TL
Yıllık
RapidSSL Wildcard
RapidSSL Wildcard sertifikalar *.alanadi.com şeklinde sınırsız sayıda subdomain için tek bir sertifika ile güvenli iletişim ihtiyacını karşılar.
Sadece..
125.00 TL
Yıllık
Thawte SSL 123
Thawte SSL123 site güvenlik mührü gerektiren e-ticaret siteleri, web tabanlı e-posta gibi uygulamalar için en hızlı ve en ekonomik çözümdür. Bir VeriSign Markası olan Thawte bütün bankalarla %100 uyumludur. Sertifika teslim süresi ortalama olarak 1-2 saat sürmekte ve hiçbir belge gerektirmemektedir. Thawte SSL123 ile birlikte dinamik site mührü ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Thawte SSL123 diğer tüm SSL Sertifikaları gibi x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır.
Tüm Thawte SSL123 sertifikaları sertifika ömrü boyunca oluşabilecek veri kayıplarına karşı sigortalıdır, Sertifikanızı veya özel anahtarınızı kaybettiğinizde kontrol panelinizi kullanarak sertifikanızı yeniden üretebilirsiniz. Sertifika istenildiği gibi çalışmadığı taktirde 7 gün içinde ücret iadesi yapılmaktadır.
Ayrıca mobil uyumludur.